CL21A106KQFNNNE
DigiKeys varenummer
1276-1122-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-1122-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-1122-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL21A106KQFNNNE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CL21A106KQFNNNE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)