CL21A106KAFN3NE
DigiKeys varenummer
1276-2890-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-2890-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-2890-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL21A106KAFN3NE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CL21A106KAFN3NE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)