CL21A106KACLRNC
DigiKeys varenummer
1276-2397-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-2397-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-2397-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL21A106KACLRNC
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CL21A106KACLRNC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)