CL21A106KQFN3WE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 101.917
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 386.791
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
KYOCERA AVX
KEMET
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
KEMET
10 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CL21A106KQFN3WE
DigiKeys varenummer
1276-CL21A106KQFN3WETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CL21A106KQFN3WE
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CL21A106KQFN3WE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)