CL21A106KQFNNNG
DigiKeys varenummer
1276-6457-2-ND - Tape & Reel (TR)
1276-6457-1-ND - Afskåret tape (CT)
1276-6457-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL21A106KQFNNNG
Beskrivelse
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X5R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CL21A106KQFNNNG Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,053" (1,35mm)