Billede for SM-RVT70HSMNWCA0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SM-RVT70HSMNWCA0
DigiKeys varenummer
5436-SM-RVT70HSMNWCA0-ND
Producenter
Producentens varenummer
SM-RVT70HSMNWCA0
Beskrivelse
7.0" MIPI DSI,HB,IPS, ATOUCH CG,
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - Farve, IPS (In-Plane switching) I2C, MIPI, UART, USB 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategori
Synligt område
155,01mm B x 86,72mm H