SM-RVT70HSMNWN00
DigiKeys varenummer
5436-SM-RVT70HSMNWN00-ND
Producenter
Producentens varenummer
SM-RVT70HSMNWN00
Beskrivelse
7.0" MIPI DSI, HB, IPS, NO METAL
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - Farve, IPS (In-Plane switching) I2C, MIPI, UART, USB 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategori
Synligt område
156,90mm B x 89,63mm H
Pixelopløsning
1024 x 600
Varestatus
Aktiv
Interface
I2C, MIPI, UART, USB
Touchskærm
Kapacitiv
Diagonal skærmstørrelse
7" (177,80mm)
Punktafstand
0,15mm B x 0,14mm H