E70GA-I-MW800-CB
DigiKeys varenummer
2632-E70GA-I-MW800-CB-ND
Producenter
Producentens varenummer
E70GA-I-MW800-CB
Beskrivelse
7.0" MIPI DSI SUNLIGHT READABLE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve MIPI 7" (177,80mm) 1024 x 600
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
7" (177,80mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
154,21mm B x 85,92mm H