ISL85003AFRZ-T7A
DigiKeys varenummer
ISL85003AFRZ-T7ATR-ND - Tape & Reel (TR)
ISL85003AFRZ-T7ACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
ISL85003AFRZ-T7A
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A 12DFN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Buck Koblingsregulator IC Positiv Justerbar 0,8V 1 Output 3A 12-VFDFN eksponeret overflade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ISL85003AFRZ-T7A Modeller
Kategori
Spænding - Output (min./fast)
Mfr
Spænding - Output (maks.)
18V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Strøm - Output
Varestatus
Forældet
Frekvens - Switching
500kHz
Funktion
Nedtransformering (step-down)
Synkron ensretter
Ja
Outputkonfiguration
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Pakke/hus
Antal output
1
Leverandørs enhedspakning
12-DFN (4x3)
Spænding - Input (min.)
4,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Input (maks.)
18V