ISL85003AFRZ-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
På lager: 16
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Buck Koblingsregulator IC Positiv Justerbar 0,8V 1 Output 3A 12-VFDFN eksponeret overflade
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ISL85003AFRZ-T
DigiKeys varenummer
ISL85003AFRZ-T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ISL85003AFRZ-T
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A 12DFN
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ISL85003AFRZ-T Modeller
Kategori
Spænding - Output (min./fast)
Mfr
Spænding - Output (maks.)
18V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Output
Varestatus
Aktiv
Frekvens - Switching
500kHz
Funktion
Nedtransformering (step-down)
Synkron ensretter
Ja
Outputkonfiguration
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Pakke/hus
Antal output
1
Leverandørs enhedspakning
12-DFN (4x3)
Spænding - Input (min.)
4,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Input (maks.)
18V