71V67603S150PFG det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
Alliance Memory, Inc.
Alliance Memory, Inc.
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 150 MHz 3.8 ns 100-TQFP (14x14)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
71V67603S150PFG
DigiKeys varenummer
71V67603S150PFG-ND
Producenter
Producentens varenummer
71V67603S150PFG
Detaljeret beskrivelse
Clock-frekvens
150 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
3.8 ns
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)