71V67603S133PFG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
71V67603S133PFG
DigiKeys varenummer
71V67603S133PFG-ND
Producenter
Producentens varenummer
71V67603S133PFG
Beskrivelse
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
133 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
4.2 ns
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)