AS8C803601-QC150N er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Alliance Memory, Inc.
På lager: 0
Similar
Alliance Memory, Inc.
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
Datablad
Datablad
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 150 MHz 3.8 ns 100-TQFP (14x20)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AS8C803601-QC150N
DigiKeys varenummer
AS8C803601-QC150N-ND
Producenter
Producentens varenummer
AS8C803601-QC150N
Beskrivelse
IC SRAM 9MBIT PAR 150MHZ 100TQFP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AS8C803601-QC150N Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
150 MHz
Emballage
Bakke
Skrivecyklustid - ord, side
6,7ns
Varestatus
Aktiv
Adgangstid
3.8 ns
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
Hukommelsestype
Flygtig
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)