71V67603S166PFGI det er forældet og fremstilles ikke længere.
På lager: 49
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 166 MHz 3.5 ns 100-TQFP (14x14)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
71V67603S166PFGI
DigiKeys varenummer
71V67603S166PFGI-ND
Producenter
Producentens varenummer
71V67603S166PFGI
Detaljeret beskrivelse
Clock-frekvens
166 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
3.5 ns
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)