PSAA06A-120L6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Phihong USA
På lager: 244
Datablad
MFR Recommended
Phihong USA
På lager: 79
Datablad
På lager: 11.030
12V 6 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PSAA06A-120L6
DigiKeys varenummer
993-1332-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSAA06A-120L6
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effektforbrug uden belastning
30mW (maks.)
Emballage
Bulk
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Inputtype
Fast blad
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,62" L x 1,10" B x 1,54" H (66,5mm x 28,0mm x 39,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
cULus
Strøm - Output (maks.)
500mA
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
6 W