PSC15A-060-R
DigiKeys varenummer
993-PSC15A-060-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSC15A-060-R
Beskrivelse
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 15W
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5,9V 15 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Producenter
Phihong USA
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 10,0mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Fast blad
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,81" L x 1,97" B x 1,23" H (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Spænding - Output
5,9V
Godkendelsesagentur
cULus
Strøm - Output (maks.)
2,5A
Vægt
0,32lb (145,15g)
Effekt (Watt)
15 W