S100X225VA1Y
DigiKeys varenummer
298-18702-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X225VA1Y
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Til brug med/relaterede produkter
TDP43MY termisk printer til bord
Emballage
Bulk
Holdbarhed
48 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkatstørrelse
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)