S100X225VATY
DigiKeys varenummer
298-18703-ND
Producenter
Producentens varenummer
S100X225VATY
Beskrivelse
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" WHT
Detaljeret beskrivelse
Hvid Selvlaminerende Mærkater 1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)
Til brug med/relaterede produkter
TDP43MY termisk printer til bord
Driftstemperatur
-40°C – 93°C
Mærkattype
Selvlaminerende
Grundlæggende varenummer
Mærkatstørrelse
1,00" x 2,25" (25,4mm x 57,2mm)