DNF18-250FIMB-L
DigiKeys varenummer
298-14382-ND
Producenter
Producentens varenummer
DNF18-250FIMB-L
Beskrivelse
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Detaljeret beskrivelse
0,250" (6,35mm) Lynkobling Han 18-22 AWG Krympe Stikforbindelse Fuldt isoleret
Aktiv
Funktioner
Savtakket terminering
Køn
Han
Stiftbredde
0,250" (6,35mm)
Kontaktfinish
Nikkel
Stifttykkelse
0,032" (0,81mm)
Isoleringsdiameter
0,136" (3,45mm)
Længde - Samlet
0,910" (23,11mm)