EEH-ZA1H101V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Rubycon
På lager: 645
Datablad
Rubycon
På lager: 2.772
Nichicon
Chemi-Con
På lager: 776
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
100 µF 50 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Indkapsling - SMD 28mOhm 10000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.