MSC050SDA120B
DigiKeys varenummer
MSC050SDA120B-ND
Producenter
Producentens varenummer
MSC050SDA120B
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 1200V 109A TO247
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 1200 V 109A Hulmontering TO-247
EDA/CAD-modeller
MSC050SDA120B Modeller
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
0 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
200 µA @ 1200 V
Emballage
Rør
Kapacitans @ Vr, F
246pF @ 400V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
1200 V
Leverandørs enhedspakning
TO-247
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
109A
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 175°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 50 A
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Nul genopretningstid > 500 mA (Io)