OA92AP-11-2TB
OA92AP-11-2TB
OA92AP-11-2TB
DigiKeys varenummer
1053-1104-ND
Producenter
Producentens varenummer
OA92AP-11-2TB
Beskrivelse
FAN AXIAL 92X26MM 115VAC TERM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 115VAC Kvadratisk - 92mm L x 92mm H Kugle 27,0CFM (0,756m³/min) 2 terminaler
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OA92AP-11-2TB Modeller
Kategori
Støj
22,0dB
Producenter
Orion Fans
Effekt (Watt)
10,00W
Serie
RPM
2300RPM
Emballage
Boks
Terminering
2 terminaler
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Spænding - Nominel
115VAC
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 92mm L x 92mm H
Vægt
0,644lb (292,11g)
Bredde
26,00mm
Spændingsområde
80 – 130VAC
Luftgennemstrømning
27,0CFM (0,756m³/min)
Materiale - Ramme
Aluminium
Statisk tryk
0,140in H2O (34,9Pa)
Materiale - Blad
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Lejetype
Kugle
Levetid @ temp.
60000 timer @ 40°C