C45-3DC-24
DigiKeys varenummer
1053-C45-3DC-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
C45-3DC-24
Beskrivelse
FAN CORD 45DEG 3POS 24"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator netledning Ventilators terminalkoblingsstik 45° (3) 24,0" (609,6mm) Åbne ledninger
Kategori
Længde
24,0" (609,6mm)
Producenter
Orion Fans
Antal ledere
2
Emballage
Bulk
Ledningstype
SPT-1
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
18 AWG