HP75-72COM
DigiKeys varenummer
1997-1037-ND
Producenter
Producentens varenummer
HP75-72COM
Beskrivelse
FAN CORD 45DEG W/GROUND 72"
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator netledning Ventilators terminalkoblingsstik 45° 72,0" (1,83m) NEMA 1-15-stik, #8 ringterminal
Kategori
Længde
72,0" (1,83m)
Producenter
Gardtec Incorporated
Antal ledere
3
Emballage
Bulk
Ledningstype
SPT-1
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagenturmærkning
UL
Type
Hunkoblingsstik til hanstik
Spændingsklassifikation
300 V
1. stikforbindelse
Ventilators terminalkoblingsstik 45°
Driftstemperatur
105°C