OSTOQ030051 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Phoenix Contact
På lager: 9
Datablad
Billede for OSTOQ030051 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTOQ030051
DigiKeys varenummer
OSTOQ030051-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTOQ030051
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 3POS 7.62MM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider) 0,300" (7,62mm) 90°, retvinklet Hulmontering
Kategori
Termineringsudformning
Loddemetal
Producenter
On Shore Technology Inc.
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider)
Kontaktmateriale
Messing
Antal positioner
3
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
3
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Antal niveauer
1
Isoleringshøjde
0,157" (4,00mm)
Afstand
0,300" (7,62mm)