Billede for OSTTS03015B er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTTS03015B
DigiKeys varenummer
OSTTS03015B-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTTS03015B
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 3POS 7.62MM
Detaljeret beskrivelse
3 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,300" (7,62mm) Frithængende (In-Line)
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Spænding - UL
300 V
Serie
Trådtykkelse eller område - AWG
12-24 AWG
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Stik, Hunfatninger
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Antal positioner
3
Lednings afisoleringslængde
6-7mm
Positioner pr. niveau
3
Antal niveauer
1
Afstand
0,300" (7,62mm)