Billede for OSTHI150051 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTHI150051
DigiKeys varenummer
OSTHI150051-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTHI150051
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 15POS 5MM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,197" (5,00mm) Frithængende (In-Line)
Kategori
Antal niveauer
1
Producenter
On Shore Technology Inc.
Afstand
0,197" (5,00mm)
Serie
Termineringsudformning
Skrueløs - fjederhus, Strammeklemme
Emballage
Bulk
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Varestatus
Aktiv
Spænding - UL
300 V