Billede for OSTOQ157150 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTOQ157150
DigiKeys varenummer
OSTOQ157150-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTOQ157150
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 15POS 5MM
Detaljeret beskrivelse
15 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) Lodret Hulmontering
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Antal positioner
15
Positioner pr. niveau
15
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Isoleringshøjde
0,157" (4,00mm)
Afstand
0,197" (5,00mm)