OSTOQ157051 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Phoenix Contact
På lager: 0
Datablad
Similar
Phoenix Contact
På lager: 0
Datablad
Billede for OSTOQ157051 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OSTOQ157051
DigiKeys varenummer
OSTOQ157051-ND
Producenter
Producentens varenummer
OSTOQ157051
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 15POS 5MM
Detaljeret beskrivelse
15 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider) 0,197" (5,00mm) 90°, retvinklet Hulmontering
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-30°C – 105°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (2 sider)
Antal positioner
15
Positioner pr. niveau
15
Kontaktendeslængde
0,157" (4,00mm)
Isoleringshøjde
0,157" (4,00mm)
Afstand
0,197" (5,00mm)