BAS70LSYL
DigiKeys varenummer
1727-BAS70LSYLTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-BAS70LSYLCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-BAS70LSYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS70LSYL
Beskrivelse
DIODE SCHOTT 70V 70MA DFN1006BD2
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 70 V 70mA Overflademontering DFN1006BD-2
Kategori
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 70 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
70 V
Leverandørs enhedspakning
DFN1006BD-2
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
70mA
Driftstemperatur - Samling
150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA