BAS70LS-QYL
DigiKeys varenummer
1727-BAS70LS-QYLTR-ND - Tape & Reel (TR)
1727-BAS70LS-QYLCT-ND - Afskåret tape (CT)
1727-BAS70LS-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS70LS-QYL
Beskrivelse
DIODE SCHOTT 70V 70MA DFN1006BD2
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 70 V 70mA Overflademontering DFN1006BD-2
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 70 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
70 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
70mA
Leverandørs enhedspakning
DFN1006BD-2
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA
Driftstemperatur - Samling
150°C
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed