BAS70LP-7B er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
Dioder 70 V 70mA Overflademontering X1-DFN1006-2
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BAS70LP-7B
DigiKeys varenummer
BAS70LP-7BDITR-ND - Tape & Reel (TR)
BAS70LP-7BDICT-ND - Afskåret tape (CT)
BAS70LP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS70LP-7B
Beskrivelse
DIODE SCHOTT 70V 70MA X1DFN10062
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BAS70LP-7B Modeller
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
1.6 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
1pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
70 V
Leverandørs enhedspakning
X1-DFN1006-2
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
70mA
Driftstemperatur - Samling
-65°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
960 mV @ 15 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed