NHD-4.3-480272MB-ASXV-T det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Focus LCDs
På lager: 2
Datablad
Similar
Focus LCDs
På lager: 1
Datablad
På lager: 5
Resistiv Displaymoduler – LCD, grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve Parallel, 24-bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
Mounting Bracket Advantages for TFT Displays
NHD-4.3-480272MB-ASXV-T
DigiKeys varenummer
NHD-4.3-480272MB-ASXV-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
NHD-4.3-480272MB-ASXV-T
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)
Synligt område
95,04mm B x 53,86mm H