E43RG64827LW2M1000-R
DigiKeys varenummer
2632-E43RG64827LW2M1000-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
E43RG64827LW2M1000-R
Beskrivelse
4.3" TFT RGB SUNLIGHT READABLE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve 24-bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
95,04mm B x 53,86mm H