E43RG34827LW2M300-R
DigiKeys varenummer
2632-E43RG34827LW2M300-R-ND
Producenter
Producentens varenummer
E43RG34827LW2M300-R
Beskrivelse
4.3" TFT RGB 480X272 RESISTIVE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Resistiv Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - farve 24-bit (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
4,3" (109,22mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
95,04mm B x 53,86mm H