MPQ860-12V72-L48NBMC
DigiKeys varenummer
811-MPQ860-12V72-L48NBMC-ND
Producenter
Producentens varenummer
MPQ860-12V72-L48NBMC
Beskrivelse
DC-DC 860W 40-60/12V 1/4 BRICK
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 71A 40V - 60V Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Funktioner
Justerbart output, fundamentplade, PMBus™, remote on/off
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
98%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
Quarter brick
Spænding - Input (min.)
40V
Størrelse/dimension
2,30" L x 1,45" B x 0,55" H (58,4mm x 36,8mm x 14,0mm)
Spænding - Input (maks.)
60V
Leverandørs enhedspakning
Quarter brick
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Strøm - Output (maks.)
71A
Godkendelsesagentur
cCSAus
Effekt (Watt)
860 W