G125-MS13405M2P
G125-MS13405M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MS13405M2P
DigiKeys varenummer
952-3678-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MS13405M2P
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 34POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 34 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-MS13405M2P Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Mfr
Isoleringshøjde
0,193" (4,90mm)
Emballage
Bulk
Funktioner
Tilslutningsflange, Monteringsflange, Pick and Place
Antal positioner
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Strømklassificering (AMPS)
2A pr. kontakt
Type
Spændingsklassifikation
450V
Samlede stakhøjder
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm