BLM03AX601SN1D
DigiKeys varenummer
490-5624-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5624-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-5624-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM03AX601SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritstøjfiltre og -chips 0201 (0603 metrisk) 250mA 850mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BLM03AX601SN1D Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
850mOhm
Producenter
Murata Electronics
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Højde (maks.)
0,013" (0,33mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
250mA