BLM03PX121SN1D
DigiKeys varenummer
490-BLM03PX121SN1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM03PX121SN1DCT-ND - Afskåret tape (CT)
490-BLM03PX121SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM03PX121SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0201 (0603 metrisk) 900mA 160mOhm
EDA/CAD-modeller
BLM03PX121SN1D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
900mA
DC-modstand (DCR) (maks.)
160mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,013" (0,33mm)
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz