BLM03HG122SN1D
DigiKeys varenummer
490-15008-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-15008-1-ND - Afskåret tape (CT)
490-15008-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BLM03HG122SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1.2 KOHM 0201 1LN
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 kOhms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritstøjfiltre og -chips 0201 (0603 metrisk) 100mA 3,5Ohm
EDA/CAD-modeller
BLM03HG122SN1D Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
100mA
DC-modstand (DCR) (maks.)
3,5Ohm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Højde (maks.)
0,013" (0,33mm)
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Impedans @ frekvens
1.2 kOhms @ 100 MHz