SMCJ45CAE3/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 25.719
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 1.872
Datablad
Littelfuse Inc.
Datablad
Littelfuse Inc.
Similar
Similar
På lager: 300
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
72,7V Klemme 20,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCJ45CAE3/TR13
DigiKeys varenummer
SMCJ45CAE3/TR13-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ45CAE3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
20,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Spænding - Nedbrud (min.)
50V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,7V