SMCJ45CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMCJ45CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMCJ45CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMCJ45CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ45CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
72,7V Klemme 20,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
EDA/CAD-modeller
SMCJ45CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
20,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Spænding - Nedbrud (min.)
50V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,7V