BCAP0010 P300 X11 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
10 F (EDLC), superkondensatorerr 3 V Radial, Dåse 25mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BCAP0010 P300 X11
DigiKeys varenummer
589-BCAP0010P300X11-ND
Producenter
Producentens varenummer
BCAP0010 P300 X11
Beskrivelse
CAP 10F 3V THROUGH HOLE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
BCAP0010 P300 X11 Modeller
Kategori
Terminering
PC-ben
Producenter
Maxwell Technologies
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Radial, Dåse
Emballage
Bulk
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Kapacitans
10 F
Højde - Monteret (maks.)
1,240" (31,50mm)
Spænding - Nominel
3 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm