SMDJ26A-HRAT7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 2.917
Datablad
YAGEO
42,1V Klemme 71,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDJ26A-HRAT7
DigiKeys varenummer
SMDJ26A-HRAT7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ26A-HRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
71,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V