SMDJ26A/TR13
DigiKeys varenummer
13-SMDJ26A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-SMDJ26A/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-SMDJ26A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ26A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
42,1V Klemme 71,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42,1V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
71,3A
Serie
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V