C13LPN515P-15-10F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
C13LPN515P-15-10F
DigiKeys varenummer
5073-C13LPN515P-15-10F-ND
Producenter
Producentens varenummer
C13LPN515P-15-10F
Beskrivelse
IEC LOCK C13+ TO NEMA 5-15P, 15A
Producentens standard leveringstid
4 uger
Trådtykkelse
14 AWG
Spændingsklassifikation
125V
Strømklassificering (AMPS)
15A