C13LPDN515P-15-10F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
L-com
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
L-com
På lager: 0
Datablad
På lager: 17
Tensility International Corp
På lager: 731
Orion Fans
På lager: 27
GlobTek, Inc.
På lager: 792
Qualtek
Assmann WSW Components
På lager: 800
Eaton Tripp Lite
StarTech.com
På lager: 4
10,00' (3,05m) Strømledning Sort NEMA 5-15P til IEC 320-C13 SJT
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C13LPDN515P-15-10F
DigiKeys varenummer
5073-C13LPDN515P-15-10F-ND
Producenter
Producentens varenummer
C13LPDN515P-15-10F
Beskrivelse
IEC LOCK C13+ DOWN TO NEMA 5-15P
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ledere
3
Producenter
Ledningstype
SJT
Serie
Trådtykkelse
14 AWG
Emballage
Bulk
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Længde
10,00' (3,05m)
Type
Hanben (blade) til hunfatninger (åbninger)
Farve
Sort
1. stikforbindelse
NEMA 5-15P
Spændingsklassifikation
125V
2. stikforbindelse
IEC 320-C13
Strømklassificering (AMPS)
15A