LCPWR14Z-3M
DigiKeys varenummer
5073-LCPWR14Z-3M-ND
Producenter
Producentens varenummer
LCPWR14Z-3M
Beskrivelse
N5/15P-SJE3X14 C13 LSZH BLK 3M
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9,84' (3,00m) Strømledning Sort NEMA 5-15P til IEC 320-C13 SJT
Kategori
Ledningstype
SJT
Producenter
L-com
Trådtykkelse
14 AWG
Emballage
Pose
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Længde
9,84' (3,00m)
Type
Hanben (blade) til hunfatninger (åbninger)
Godkendelsesagenturmærkning
UL
1. stikforbindelse
NEMA 5-15P
Farve
Sort
2. stikforbindelse
IEC 320-C13
Spændingsklassifikation
125V
Antal ledere
3
Strømklassificering (AMPS)
15A