TPSD476K016P0200 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 875
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 122
Datablad
Similar
På lager: 0
På lager: 0
På lager: 796
På lager: 354
Direkte
KEMET
På lager: 190
Opgradering
Vishay Sprague
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 323
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
2917-(7343 Metric)-TPS-D-Chip-Caps
TPSD476K016P0200
DigiKeys varenummer
TPSD476K016P0200-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSD476K016P0200
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
16 V