TAJY476K016RNJ er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
KYOCERA AVX
På lager: 122
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
På lager: 796
På lager: 354
På lager: 875
Vishay Sprague
Vishay Sprague
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 700mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJY476K016RNJ
DigiKeys varenummer
478-3973-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-3973-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TAJY476K016RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJY476K016RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
700mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
16 V